standard-title O nas

O nas

ABC FoliaPak

FoliaPak.com 

Trochę o nas

Nasza firma działa na rynku od 2001 roku. Produkujemy szeroki asortyment opakowań z różnego rodzaju folii, zarówno dla art spożywczych, jak i przemysłowych.
Dajemy gwarancję, że z nami zapakujesz wszystko …

Specjalizujmy się w produkcji opakowań z folii LDPE. Współpraca na przestrzeni wielu lat z wieloma Firmami w zakresie doradztwa, projektowania i wykonania różnego rodzaju opakowań foliowych, sprawia, iż jesteśmy Firmą z dużym doświadczeniem. Poprzez wprowadzanie nowych technologii, oraz unowocześniany park maszynowy sprawiamy, że nasze produkty są dostosowane do zmieniających się wymagań ryku.
W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na jakość i powtarzalność produktu, szybką i dobrze zorganizowaną logistykę przy realizacji zamówień.

Profesionalna Obsługa
Gwarancją Twojego sukcesu !

Profesionalna obsługa jest gwarancją i zapewnia Państwu komfort współpracy z nami. Na bieżąco weryfikowane zamówienia, koordynowane z dokumentacją, haromonogramem produkcji,kontrolą jakości, przygotowania i wysyłki gotowych produktów.

 Global Business

Global Business
Zapraszamy do współpracy

Jesteśmy sprawdzoną firmą produkcyjno handlową, obsługujemy różne branże i specyfikę odbiorców, oferujemy bardzo szeroką gamę produktów, oraz globalną współpracę w ramach partnerstwa. Bieżemy udział w europejskim programie “Go To Global Business”

Global Business

Kadra Kierownicza FoliaPak

Dodaj komentarz

Zapytaj o produkty !