standard-title Worki i Opakowania Bankowe

Worki i Opakowania Bankowe

Opakowania dla banków i instytucji finansowych

Worki bankowe do zabezpieczenia i bezpiecznego transportowania wartości pieniężnych pomiędzy podmiotami finansowymi, oddziałami banków.

Foliowe worki na bilon i banknoty

Z naszymi workami bankowymi zabezpieczysz swoje wartości pieniężne na czas przechowywania oraz transportu.

Worki bankowe wykonane z transparentnej folii próżniowej PA/PE, przystosowane do różnych rodzajów pakowarek. Opakowania dostosowane są do indywidualnych potrzeb podmiotów zamawiających. Stosujemy różne grubości folii, odpowiednie do pakowania banknotów czy też bilonu. Wszystkie rodzaje opakowań mogą być z nadrukiem lub bez w zależności od wymagań i potrzeb klientów.

 

Przykładowe opakowania

LP Rodzaj
folii
Grubość
μm
Kolor
folii
Szerokość
mm
Długość
mm
Minimalne
zamówienie
1. PA/PE 90 przezroczysta 125 250 5 000
2 PA/PE 90 przezroczysta 150 170 5 000
3 PA/PE 70 przezroczysta 150 250 5 000
4 PA/PE 70 przezroczysta 180 300 5 000
5 PA/PE 70 przezroczysta 230 300 5 000

Nadruki na folii kolorowej i przezroczystej

Stawiamy na wysoką jakość i kompleksowość naszych usług w zakresie przygotowania i wykonania nadruku. Od pomysłu, projektu, wykonania matryc po nadruk na gotowych opakowaniach.

1

  Projekty graficzne

Nadruk wykonujemy według projektu dołączonego przez klienta. W przypadku jego braku opracujemy projekty nadruku zgodnie z wymaganiami i potrzebami klienta, dostosowane do konkretnego produktu.

2

  Wykonanie matryc

W oparciu o przygotowany projekt wykonujemy matryce, będące precyzyjnym odwzorowaniem opracowanego projektu, z dokładnym zachowaniem wszystkich ustalonych warunków i kolorów.

3

  Nadruk całopowierzchniowy

Nadruk wykonany na całej powierzchni worka lub folii próżniowej w dowolnym kolorze. Możliwe jest dodatkowe zastosowanie bariery UV w celu ochrony produktu przed promieniowaniem.

Kolorowe nadruki na folii kolorowej i przezroczystej

4

  Nadruk tapetowy

Nadruk wykonywany na wszystkich grubościach i rodzajach folii. Pozbawiony jest konkretnego umiejscowienia nadruku względem zgrzewu, co umożliwia przygotowanie worków w dowolnych rozmiarach.

5

  Nadruk pozycjonowany

Nadruk wykonywany na wszystkich grubościach i rodzajach folii. Wymaga stałego ulokowania nadruku względem zgrzewu, dlatego przypisany jest do konkretnego rozmiaru worka lub folii.

6

  Nadruk międzywarstwowy

Stosowany na wszystkich grubościach folii wielowarstwowej. Nadruk wykonywany jest między warstwami folii,dzięki czemu wzrasta estetyka nadruku oraz jest on zabezpieczony przed uszkodzeniami w procesie pakowania, przechowywania i transportu.

Od góry
Ładowanie…
Od góry
Reklamy  |  Informacje: Brak utworzonych elementów, dodaj kilka.

Dodaj komentarz

Zapytaj o produkty !