standard-title Opakowania Przemysłowe

Opakowania Przemysłowe

Worki z folii jednowarstwowej LDPE i próżniowej PA/PE

Produkujemy bardzo szeroką gamę worków przemysłowych. Rozróżniamy ich rodzaje według zastosowanej folii oraz oczekiwanego rezultatu dla pakowanego produktu. Worki z folii jednowarstwowej LDPE stosowane są do zabezpieczania produktów w czasie transportu i składowania, chroniąc przed kurzem i zabrudzeniem, a także promieniowaniem UV. Worki z folii próżniowej PA/PE dodatkowo stanowią barierę przed wpływem powietrza i zmniejszają objętość zapakowanych produktów.

Foliowe worki dla przemysłu

Na sliderach prezentujemy przykładowe spektrum zastosowania worków przemysłowych, zarówno LDPE jak i próżniowych PA/PE.

Znajdują one szerokie zastosowanie jako opakowania na opony, felgi, art. motoryzacyjne, opał (pellet, eko-groszek, węgiel), pasze dla zwierząt, nawozy sztuczne, art. tekstylne, agd, środki czystości, art.farmaceutyczne, części komputerowe, części maszyn itp.
Tabela zawiera kilka przykładowych rodzajów, rozmiarów , grubości worków, a co za tym idzie minimalnych partii indywidualnych zamówień produkcyjnych.
Poniżej obrazujemy konkretne przykłady dla: 1) Folii jednowarstwowej LDPE, 2) Folii próżniowej PA/PE, 3) Folii na przekładki, do zastosowań zarówno przemysłowych i spożywczych.

Przykładowe opcje parametrów

LP Rodzaj
folii
Grubość
μm
Kolor
folii
Szerokość
mm
Długość
mm
Minimalne
zamówienie

1. LDPE 35 kolor 1100 700 2 000
2 LDPE 30 przezroczysta 150 350 5 000
3 LDPE 90 kolor 900 1100 2 000
4 PA/PE 70 przezroczysta 700 1200 2 000
5 PA/PE 90 przezroczysta 150 250 5 000
6 PA/PE 70 przezroczysta 230 300 5 000

Worki przemysłowe z folii jednowarstwowej LDPE

W naszej ofercie znajduje się pełna gama worków do pakowania art. przemysłowych wykonanych z folii LDPE, o różnorodnej kolorystyce i dowolnej grubości w przedziale od 20 do 140 um.

Worki do przechowywania nowych i używanych opon

Nazwa Wymiary
Worka
Rodzaj
Folii
Grubość
Folii
Kolor
Folii
Ilość szt.
minimum

Worki do pakowania opon

110 x 100 cm

LDPE

35 μm (±5μm)

mleczny

1 000 szt.

Opis produktu:
Przedmiotem sprzedaży są worki z folii LDPE, o grubości 35 um. Mocne i wytrzymałe worki stanowią idealne zabezpieczenie dla opon na czas przechowywania i transportu. Rozmiar 110×100 cm daje możliwość zapakowania dwóch sztuk opon 16″ jednocześnie.

Uwagi:
Worki pakowane są w paczki po 100szt. Przesyłka kurierska do 30 kg może zawierać do 4-rech paczek (400szt.) w jednej cenie dostawy, powyżej tej ilości stosujemy kilka przesyłek do 30kg lub jedną paletową.

Ładowanie…

Worki na produkty opałowe, nawozowe, ogrodnicze itp.

W ofercie worków do artykułów przemysłowych znajdują się worki z folii LDPE, wykorzystywane jako opakowanie na węgiel, ekogroszek, worki na korę i nawozy sztuczne, ziemię, torf itp. Występują one w formie worków płaskich oraz z zakładkami bocznymi. Worki wykonujemy zarówno w standardowych wymiarach, jak również pod indywidualne zamówienie. Stosowane grubości (od 20 do 140 um), a co za tym idzie wytrzymałość opakowań dostosowane są do rodzaju produktu. Kolor używanej folii – od przezroczystej po dowolny kolor wskazany przez odbiorcę. W ofercie mamy również wykonanie nadruku na życzenie i według potrzeb klienta.

schematy konstrukcji worków
Schemat konstrukcji worka Schemat konstrukcji worka

 

Worki na śmieci i odpady

Worki na śmieci produkowane z folii LDPE w szerokiej gamie grubości i kolorów folii. Wykonane z cienkiej folii z przeznaczeniem do biura, domu, aż po grube i wytrzymałe worki do odpadów przemysłowych. Różnorodność rozmiarów worków pozwala na szerokie ich wykorzystanie. W ofercie znajdują się także worki do selektywnej zbiórki odpadów, z możliwością wykonania nadruku na indywidualne zamówienie klienta.

Schemat konstrukcji worka
  • worki sanitarne
  • worki do selektywnej zbiórki odpadów
  • worki foliowe na gruz
Ładowanie…

Worki przemysłowe z folli próżniowej PA/PE

Szeroka gama worków do pakowania art.przemysłowych, wykonanych z grubej i wytrzymałej folii PA/PE, o dowolnej grubości w przedziale od 60 do 200 um.

Worki z folii próżniowej PA/PE

Worki z folii próżniowej PA/PE stosowane są do zabezpieczania produktów w czasie transportu i składowania, chroniąc przed kurzem i zabrudzeniem, a także promieniowaniem UV. Tego rodzaju opakowania dodatkowo stanowią barierę przed oddziaływaniem powietrza, zastrzymują proces utleniania i przenikania zapachów.

 

Worki z folii próżniowej PA/PE

Prezentujemy ofertę na worki bankowe służące do transportowania wartości pieniężnych pomiędzy oddziałami banków oraz przy konwojach pomiędzy klientem a bankiem. Worki bankowe wykonane są z przezroczystej, transparentnej folii próżniowej PA/PE, przystosowane do różnych rodzajów pakowarek. Opakowania dostosowane są do indywidualnych potrzeb podmiotów zamawiających. Do produkcji worków wykorzystujemy różne grubości folii, odpowiednie do pakowania banknotów czy też bilonu. Wszystkie rodzaje opakowań mogą być z nadrukiem lub bez w zależności od wymagań i potrzeb klientów

  • Worki do banknotów, grubość folii 60-70um
  • Worki do bilonu, grubość folii 90um
  • Nadruk na indywidualne zamówienie

Przekładki foliowe spożywcze i przemysłowe

Szeroki asortyment przekładek z folii PA/PE, LDPE, o różnej grubości i wielkość do oddzielenia pojedyńczych produktów lub ich całych warstw w kartonie lub na palecie.

Przekładki dla przemysłu spożywczego

Przedstawiamy szeroką gamę przekładek mających zastosowanie w przemyśle spożywczym, w celu oddzielenia od siebie pojedyńczych partii towaru, a także całych warstw w kartonie lub na palecie. Przekładki wykorzystuje się jako warstwę ochronną pomiędzy produktami na czas przechowywania, mrożenia i transportu. W zależności od rodzaju towaru i przeznaczenia posiadamy w ofercie przekładki z folii w różnych grubościach (20-200um) i rozmiarach.

Zastosowanie: wyścielanie palet, przykrycie towarów, oddzielenie kolejnych warstw

W celu zabezpieczenia produktu w kartonie proponujemy przekładki w formie arkusza, ale także w formie worka. Jest to prosty, a zarazem skuteczny sposób na zabezpieczenie naszych towarów.

Ładowanie…

Przekładki - pakowanie, magazyn, transport

W celu utrzymania wysokiej jakości towarów w czasie transportu przygotowujemy przekładki z grubej folii w formie arkuszy do wyścielania palet. Pomagają one we właściwym ułożeniu produktów na palecie, zabezpieczając je przed przesuwaniem i uszkodzeniem. Wykorzystywane również dla osłony artykułów przemysłowych o nieregularnych kształtach.


Prezentacja wybranych przekładek


LP Rodzaj
folii
Grubość
μm
Kolor
folii
Rozmiar
mm
Minimalne
zamówienie

1. LDPE 20 niebieska 300x500 5 000
2. LDPE 20 niebieska 700x800 5 000
3. LDPE 20 niebieska 700x1000 5 000
4. LDPE 60 przezroczysta 800x1200 1 000
5. LDPE 40 przezroczysta 1200x1600 1 000

Nadruki na folii kolorowej i przezroczystej

Stawiamy na wysoką jakość i kompleksowość naszych usług w zakresie przygotowania i wykonania nadruku. Od pomysłu, projektu, wykonania matryc po nadruk na gotowych opakowaniach.

1

  Projekty graficzne

Nadruk wykonujemy według projektu dołączonego przez klienta. W przypadku jego braku opracujemy projekty nadruku zgodnie z wymaganiami i potrzebami klienta, dostosowane do konkretnego produktu.

2

  Wykonanie matryc

W oparciu o przygotowany projekt wykonujemy matryce, będące precyzyjnym odwzorowaniem opracowanego projektu, z dokładnym zachowaniem wszystkich ustalonych warunków i kolorów.

3

  Nadruk całopowierzchniowy

Nadruk wykonany na całej powierzchni worka lub folii próżniowej w dowolnym kolorze. Możliwe jest dodatkowe zastosowanie bariery UV w celu ochrony produktu przed promieniowaniem.

Kolorowe nadruki na folii kolorowej i przezroczystej

4

  Nadruk tapetowy

Nadruk wykonywany na wszystkich grubościach i rodzajach folii. Pozbawiony jest konkretnego umiejscowienia nadruku względem zgrzewu, co umożliwia przygotowanie worków w dowolnych rozmiarach.

5

  Nadruk pozycjonowany

Nadruk wykonywany na wszystkich grubościach i rodzajach folii. Wymaga stałego ulokowania nadruku względem zgrzewu, dlatego przypisany jest do konkretnego rozmiaru worka lub folii.

6

  Nadruk międzywarstwowy

Stosowany na wszystkich grubościach folii wielowarstwowej. Nadruk wykonywany jest między warstwami folii,dzięki czemu wzrasta estetyka nadruku oraz jest on zabezpieczony przed uszkodzeniami w procesie pakowania, przechowywania i transportu.

Od góry
Ładowanie…
Od góry
Reklamy  |  Informacje: Brak utworzonych elementów, dodaj kilka.

Dodaj komentarz

Zapytaj o produkty !