standard-title Nadruki na folii

Nadruki na folii

Nadruki na folii kolorowej i przezroczystej

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oferujemy pełen zakres usług w ramach wykonywania nadruku na naszych produktach. Stosujemy wysokiej jakości materiały z atestem do kontaktu z żywnością.

Nadruki na folii

Nadruk wykonujemy zarówno na folii rolowej, jak i na pojedynczych workach foliowych, z zachowaniem szerokiej gamy grubości.

W zależności od zastosowania nadruk w 4 kolorach, stosujemy na folii wielowarstwowej lub jednowarstwowej LDPE. Oferujemy pełne przygotowanie nadruku, doradztwo, projekty i matryce. Wykonane w ten sposób opakowania dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klienta oraz jego wymagań. Doświadczenie zdobyte przez lata działalności oraz doskonalenie parku maszynowego zapewnia wykonanie nadruku na najwyższym poziomie.

 

Przykładowe nadruki na opakowaniach

LP Rodzaj
folii
Grubość
μm
Kolor
folii
Szerokość
mm
Długość
mm
Minimalne
zamówienie
1. LDPE 70 przezroczysta 150 350 5 000
2 LDPE 70 przezroczysta 150 350 5 000
3 LDPE 70 przezroczysta 150 350 5 000
4 LDPE 70 przezroczysta 150 350 5 000
5 LDPE 70 przezroczysta 150 350 5 000

Nadruki na folii kolorowej i przezroczystej

Stawiamy na wysoką jakość i kompleksowość naszych usług w zakresie przygotowania i wykonania nadruku. Od pomysłu, projektu, wykonania matryc po nadruk na gotowych opakowaniach.

1

  Projekty graficzne

Nadruk wykonujemy według projektu dołączonego przez klienta. W przypadku jego braku opracujemy projekty nadruku zgodnie z wymaganiami i potrzebami klienta, dostosowane do konkretnego produktu.

2

  Wykonanie matryc

W oparciu o przygotowany projekt wykonujemy matryce, będące precyzyjnym odwzorowaniem opracowanego projektu, z dokładnym zachowaniem wszystkich ustalonych warunków i kolorów.

3

  Nadruk całopowierzchniowy

Nadruk wykonany na całej powierzchni worka lub folii próżniowej w dowolnym kolorze. Możliwe jest dodatkowe zastosowanie bariery UV w celu ochrony produktu przed promieniowaniem.

Kolorowe nadruki na folii kolorowej i przezroczystej

4

  Nadruk tapetowy

Nadruk wykonywany na wszystkich grubościach i rodzajach folii. Pozbawiony jest konkretnego umiejscowienia nadruku względem zgrzewu, co umożliwia przygotowanie worków w dowolnych rozmiarach.

5

  Nadruk pozycjonowany

Nadruk wykonywany na wszystkich grubościach i rodzajach folii. Wymaga stałego ulokowania nadruku względem zgrzewu, dlatego przypisany jest do konkretnego rozmiaru worka lub folii.

6

  Nadruk międzywarstwowy

Stosowany na wszystkich grubościach folii wielowarstwowej. Nadruk wykonywany jest między warstwami folii,dzięki czemu wzrasta estetyka nadruku oraz jest on zabezpieczony przed uszkodzeniami w procesie pakowania, przechowywania i transportu.

Od góry
Ładowanie…
Od góry
Reklamy  |  Informacje: Brak utworzonych elementów, dodaj kilka.
Zapytaj o produkty !