standard-title Nasze produkty Przedstawiamy tutaj naszą produkcję według kategorii przeznaczenia, oraz poniżej - Formy w jakiej występują gotowe produkty

Nasze produkty

Przedstawiamy tutaj naszą produkcję według kategorii przeznaczenia, oraz poniżej - Formy w jakiej występują gotowe produkty

Opakowania w postaci gotowych worków foliowych

Szeroki asortyment worków do pakowania art. spożywczych i przemysłowych. W zależności od potrzeb i sposobu pakowania produktów wykonujemy worki z folii barierowej PA/PE lub jednowarstwowej LDPE.

Worki do pakowania artykułów spożywczych

W zależności od zamierzonego efektu pakowania (zachowanie próżni lub nie) wykonujemy worki z różnego rodzaju i grubości folii. Worki z folii barierowej PA/PE, do pakowania artykułów wymagających zachowania próżni, chroniąc je przed wpływem powietrza i czynników zewnętrznych, co przedłuża trwałość, zachowuje smak i zapach produktów. Wykorzystywane są jako opakowanie np. dla mięsa, wędlin, ryb, owoców morza, warzyw i owoców. Grubość stosowanej folii: od 60 do 140 um. Kolor folii: transparentna (przezroczysta), biała (mleczna)
Worki z folii jednowarstwowej LDPE, wykorzystywane jako opakowanie dla produktów nie wymagających zachowania próżni. Stanowią idealne zabezpieczenie na czas przechowywania i transportu (wyroby cukiernicze i piekarnicze, art.sypkie, bakalie, kawy i herbaty, warzywa itp)
Grubość stosowanej folii: od 20 do 140 um. Kolor folii może być dowolny.

 

Worki do pakowania artykułów przemysłowych

W zależności od zamierzonego efektu pakowania (zachowanie próżni lub nie) wykonujemy worki z różnego rodzaju i grubości folii. Worki z folii barierowej PA/PE, do pakowania artykułów wymagających zachowania próżni, chroniąc je przed wpływem powietrza i czynników zewnętrzych. Stosowane jako opakowanie np. dla art. medycznych, elektroniki.

Worki z folii jednowarstwowej LDPE, wykorzystywane jako opakowanie dla produktów nie wymagających zachowania próżni. Stanowią idealne zabezpieczenie na czas przechowywania i transportu. Stosowane do pakowania np:
  • nawozów sztucznych
  • produktów opałowych
  • karmy dla zwierząt
  • art.gospodarstwa domowego
  • art.motoryzacyjnych
  • tekstylii, galanterii skórzanej
 

Folia w rolkach – rękawach

Na zamówienie przygotujemy folię w konkretnym wymiarze, z wybranej grubości, zarówno w formie taśmy, jak i rękawa.

Rolki z folii PA / PE

Folia próżniowa PA/PE w rolkach występuje w formie taśmy. Stosowana jest do pakowania na maszynach typu flow pack oraz pakowarkach próżniowych. Szerokość folii w rolce dostosowujemy do potrzeb i wymagań klienta od 10 do 150 cm. Grubość folii jaką oferujemy mieści się w przedziale od 60 do 200um. Istnieje także możliwość zadrukowania folii w dowolnym kolorze, a także wykonanie nadruku wg projektu lub zamówienia klienta.

Rolki z folii LDPE

Folię jednowarstwową LDPE produkujemy bezpośrednio z granulatu metodą wydmuchową. Folia charakteryzuje się wysoką elastycznością i przezroczystością. Dla folii wykorzystywanej w przemyśle spożywczym, w miarę potrzeby klienta, stosujemy dodatki do mrożenia. Folia może być wybarwiona na dowolny kolor także z możliwością wykonania nadruku według zamówienia i projektu klienta.
Oferujemy folię o grubości od 20 do 140 um. Folia LDPE w rolkach, w zależności od szerokości i potrzeby klienta, ma formę rękawa prostego lub z zakładkami. Dostępne szerokości folii: od 20 do 110 cm.

 

 

 

Przekładki foliowe spożywcze i przemysłowe

Szeroki asortyment przekładek z folii PA/PE, LDPE, o różnej grubości i wielkość do oddzielenia pojedyńczych produktów lub ich całych warstw w kartonie lub na palecie.

Przekładki dla przemysłu spożywczego

Przedstawiamy szeroką gamę przekładek mających zastosowanie w przemyśle spożywczym, w celu oddzielenia od siebie pojedyńczych partii towaru, a także całych warstw w kartonie lub na palecie. Przekładki wykorzystuje się jako warstwę ochronną pomiędzy produktami na czas przechowywania, mrożenia i transportu. W zależności od rodzaju towaru i przeznaczenia posiadamy w ofercie przekładki z folii w różnych grubościach (20-200um) i rozmiarach.

Zastosowanie: wyścielanie palet, przykrycie towarów, oddzielenie kolejnych warstw

W celu zabezpieczenia produktu w kartonie proponujemy przekładki w formie arkusza, ale także w formie worka. Jest to prosty, a zarazem skuteczny sposób na zabezpieczenie naszych towarów.

Przekładki - pakowanie, magazyn, transport

W celu utrzymania wysokiej jakości towarów w czasie transportu przygotowujemy przekładki z grubej folii w formie arkuszy do wyścielania palet. Pomagają one we właściwym ułożeniu produktów na palecie, zabezpieczając je przed przesuwaniem i uszkodzeniem. Wykorzystywane również dla osłony artykułów przemysłowych o nieregularnych kształtach.


Prezentacja wybranych przekładek


LP Rodzaj
folii
Grubość
μm
Kolor
folii
Rozmiar
mm
Minimalne
zamówienie

1. LDPE 20 niebieska 300x500 5 000
2. LDPE 20 niebieska 700x800 5 000
3. LDPE 20 niebieska 700x1000 5 000
4. LDPE 60 przezroczysta 800x1200 1 000
5. LDPE 40 przezroczysta 1200x1600 1 000

Nadruki na folii kolorowej i przezroczystej

Stawiamy na wysoką jakość i kompleksowość naszych usług w zakresie przygotowania i wykonania nadruku. Od pomysłu, projektu, wykonania matryc po nadruk na gotowych opakowaniach.

1

  Projekty graficzne

Nadruk wykonujemy według projektu dołączonego przez klienta. W przypadku jego braku opracujemy projekty nadruku zgodnie z wymaganiami i potrzebami klienta, dostosowane do konkretnego produktu.

2

  Wykonanie matryc

W oparciu o przygotowany projekt wykonujemy matryce, będące precyzyjnym odwzorowaniem opracowanego projektu, z dokładnym zachowaniem wszystkich ustalonych warunków i kolorów.

3

  Nadruk całopowierzchniowy

Nadruk wykonany na całej powierzchni worka lub folii próżniowej w dowolnym kolorze. Możliwe jest dodatkowe zastosowanie bariery UV w celu ochrony produktu przed promieniowaniem.

Kolorowe nadruki na folii kolorowej i przezroczystej

4

  Nadruk tapetowy

Nadruk wykonywany na wszystkich grubościach i rodzajach folii. Pozbawiony jest konkretnego umiejscowienia nadruku względem zgrzewu, co umożliwia przygotowanie worków w dowolnych rozmiarach.

5

  Nadruk pozycjonowany

Nadruk wykonywany na wszystkich grubościach i rodzajach folii. Wymaga stałego ulokowania nadruku względem zgrzewu, dlatego przypisany jest do konkretnego rozmiaru worka lub folii.

6

  Nadruk międzywarstwowy

Stosowany na wszystkich grubościach folii wielowarstwowej. Nadruk wykonywany jest między warstwami folii,dzięki czemu wzrasta estetyka nadruku oraz jest on zabezpieczony przed uszkodzeniami w procesie pakowania, przechowywania i transportu.

Zapytaj o produkty !